Pozadí

Restaurace Hvar

Ostrov Hvar je vyhlášený svou gastronomickou nabídkou a pohostinností svých obyvatel. Podívejte se na naše tipy na hvarské restaurace a nebo nám napište Vaše!

Rybí restaurace Gariful, Hvar – luxusní restaurace na atraktivním místě na Rivě, kde servíruji rybu, kterou speciálně pro restauraci loví sedm rybářských lodí.

Restaurave Passarola, Hvar – nově otevřená restaurace v staré části města Hvar, kde stará, tradiční jídla dostávají úplně novou a nečekanou dimenzi.

Konoba Luviji, Hvar – restaurace rodinného charakteru, kde se „věci odvíjí spontánně“ a jídelní lístek je krátký a závislý na ranním úlovků. V konobě se servíruje „Pekelné víno“ (Pakleno vino), protože se vinice rodiny Bracanović, která konobu vlastní, nachází na nedalekém soustroví Pakleni otoci.

Bistro For, Hvar – malé bistro s chutným a kvalitním jídlem za dobrou cenu.

Tamaris, Sveta nedelja – malá a velice útulna rodinná restaurace s velkým zahradním grilem. Ideální pro návštěvu po výšlapu na nejvyšší vrch Hvaru – Sv Nikola.

Konoba Humac, Vrisnik, nad Jelsou – konoba v opuštěné, „spící“ vesnici Humac, vyhlášené domácí jídlo, domácí víno, domácí zelenina, prostě všechno je tady domácí. Nesmíte zmeškat nezapomenutelný západ slunce a pak zapalte svíčky, protože v konobě není elektřina.

Cukrárna Special – přímo na promenádě ve Starem Gradu. Rodinná cukrárna s dlouholetou tradici, známá nejen svými zákusky, ale především svou domácí zmrzlinou. Majitel je pro své hosty vyrábí každičké ráno. Uhádněte, kolik druhů? Neskutečných 25!

Akční nabídky zájezdů

Aktuálně nemáme žádné akční nabídky.